Jak rozbić szpilki w palcach?

Nie każdy może zdaje sobie z tego sprawę z tego, iż szpilki to najczęściej wybierane obuwie przez kobiety. Wszystko dlatego, iż pasują one zarówno do spodni jak i sukienki czy getrów. Można je nosić na różnego rodzaju uroczystości typu wesele, chrzciny, nawet wiele kobiet zakłada je do pracy. Takie buty są obiektem pragnień większości kobiet. Jednak nie każda z nich może je w ogóle nosić. Jednak takie buty mają także minusy. Szczególnie te nowe, dopiero co kupione i pierwszy raz założone na nogę. Otóż takie buty mogą niestety obcierać lub tworzyć odciski na palcach. Jednak wiele osób uważa, że to przyczyna za małych butów. Otóż jest to mylne wrażenie, gdyż nie tylko to jest przyczyną. Czy da się coś z takimi butami zrobić? Oczywiście, że tak. Niniejszy artykuł ma za zadanie przedstawić przede wszystkim to, w jaki sposób można rozbić szpilki.

Jak rozbić szpilki w palcach?

Na pewno dużo kobiet zadaje sobie często to pytanie. Bardzo często za otarcia odpowiedzialny jest nie tylko rozmiar buta ale także sam fason. Również problemem jest to, iż każda z kobit ma nieco inną stopę, a wiadomo, że buty produkowane są według jakiegoś jednego, odgórnie określonego schematu. Tego niestety nie da się przeskoczyć. Jednak co można zrobić, aby po prostu można było uniknąć odcisków na palcach? Czy można rozciągnąć szpilki? Otóż można. Oto sposób. Warto dodać, iż buty wykonywane w szpic to dość popularna i oczywiście klasyczna propozycja. Należy także dodać, iż mimo upływu lat, moda ta w ogóle nie mija. Taki krój często powoduje, iż uciskają one przy tym nasze palce. Czy jesteśmy w stanie sobie sami z tym poradzić? Czy trzeba udać się do szewca? Można to zrobić oczywiście samodzielnie w domu. Po co tracić niepotrzebnie pieniądze. Zrobić to można za pomocą gazet. W jaki sposób? Należy oczywiście zwinąć strony w kulki, a następnie musimy wypchać nimi czubki butów. Jeśli chcemy, aby efekt był wzmocniony, warto znacznie wcześniej nasączyć papier alkoholem. Niestety nie nadaje się to do wszystkich butów, gdyż istnieje ryzyko odbarwienia wewnętrznej strony obuwia. Tak zwinięte gazety trzeba pozostawić w szpilkach na co najmniej kilka godzin. Po tym czasie należy je wyjąć i wyrzucić. No i gotowe. Problem z głowy. Jeśli jednak ktoś nie ma gazet to można zrobić tak samo z grubych skarpet. Nakładamy mokre skarpetki, potem szpilki i chodzimy w nich po domu. Taką czynność trzeba powtórzyć kilka razy.

Podsumowując niniejszy artykuł warto dodać, iż jeśli mamy problem z butami to zdecydowanie warto poszukać trików na nie w Internecie.